Narodowe Święto Niepodległości obchodzone 11 listopada to ważne i piękne święto – święto każdego Polaka.

W trosce o pamięć dla tego historycznego wydarzenia oraz kształtując patriotyczne postawy młodego pokolenia 10 listopada zorganizowano w naszej szkole szereg działań upamiętniających 105 rocznicę, kiedy Polska po 123 latach niewoli znów pojawiła się na mapie Europy i stała się wolnym, niepodległym państwem.

🎼 Tradycyjnie nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szkoła do hymnu” i o godzinie 11.11 uczniowie odśpiewali hymn narodowy. Podkreśliło to jeszcze bardziej podniosłą symbolikę tego dnia i radość świętowania.

Święto Niepodległości jest dla każdego z Polaków dniem niezwykle ważnym. Atmosferę obchodów 11 Listopada w naszej szkole dało się wyczuć już kilka dni wcześniej, kiedy na szkolnych korytarzach zaczęły się pojawiać okolicznościowe wystawy i biało-czerwone symbole przygotowane przez uczniów.

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkoIe zostały zorganizowane pod kierunkiem p. Lidii Kutyły.

Poniżej zdjęcia wykonane przez Pana MARCINA ZIÓŁKOWSKIEGO – FOTOGRAFIA DRONOWA (Link. Facebook):

Zdjęcia w pełnej rozdzielczości do pobrania: LINK

 

Accessibility Toolbar