Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Taki jest motyw przewodni Orkiestry w tym roku.

A teraz kilka informacji o tym co możemy zrobić, aby wesprzeć WOŚP:

  1. Możemy zbierać pieniądze do ePuszki. Jak to zrobić? Wchodząc na stronę Sztabu: https://eskarbonka.wosp.org.pl/yjckxr , wybierając w menu link ePuszka.
     
  2. Jak zwykle możemy przekazywać przedmioty na licytację, która w tym roku odbędzie się za pośrednictwem szkolnego Facebooka. 
  3. Możemy nagrywać nasze występy artystyczne, np. taniec i śpiew, pozdrowienia dla Orkiestry od miłośników WOŚP lub przesyłać zdjęcia do Sztabu. Termin przesyłania nagrań i zdjęć mija 27.01.2023. jeśli już teraz wiecie, że coś nagracie, Sztab prosi o informację.
    Strona naszego Sztabu: https://pruszkow-6939.wosp.pl/
  4. Możemy, upiec ciasta na stoisko WOŚP –u i w ten sposób wesprzeć akcję. 

W tym roku Zespół Szkół nr 1 w Pruszkowie jest reprezentowane przez następujących wolontariuszy:

Błażejewska Wiktoria, Kostera Ola, Malinowska Klaudia, Turczyk Marcelina, Wróblewska KarolinaZwoliński Alex, Łamasz Kasia, Sawicki Marcin, Krupa Maksym, Gruszka Magda, Levchenko Ania, Michalska Julia, Dziewicki Michał, Dybczyńska Alicja, Kluska Mateusz, Młynarczyk Maja, Badowski Mateusz, Komorowski Jan, Olendzki Maciej, Świder PatrykKopciński Mateusz, Kostera Nikodem, Chęć Bartek, Magda Leokadia i Magiera Karmen.

Jak widać, uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Pruszkowie są zawsze gotowi do pomocy i nie mają sobie równych w wolontariacie. 🙂               

Accessibility Toolbar