Jak co roku,  w naszej szkole odbył  się kiermasz Bożonarodzeniowy. W tym roku w   nietypowej formie, zorganizowaliśmy aukcję internetową. Prace naszych uczniów i nauczycieli były wystawione na stronie Facebook’a,  gdzie była możliwość licytacji wybranych  prac. Zebrane pieniądze w kwocie 1017  zł  zostały przekazane na  działalność statutową  Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Samarytanek w Pruszkowie. Siostry  prowadzą dom dla dzieci  i młodzieży niesprawnej intelektualnie.
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, zarówno uczniom, którzy poświęcili swój czas na wykonanie gadżetów, jak i nauczycielom, którzy wspomagali ich w pracy. Największe podziękowania kierujemy do osób, które przystąpiły do naszej licytacji.
 Bez  Was  Szanowni Państwo nawet najbardziej ciekawe pomysły nie mogłyby być zrealizowane.

Bardzo dziękujemy
Samorząd Uczniowski Zespołu  Szkół nr 1 w Pruszkowie.

Accessibility Toolbar