6 grudnia w Naszej Szkole odbył się I LamPart – STGK ? graliśmy w CS ? Global Offensive. Do turnieju zostało zgłoszonych 9 drużyn. Rozgrywki trwały cały dzień i były bardzo emocjonujące. W ponad 90 minutowej rundzie finałowej wygrała drużyna Taczki Rozgrzeszenia (4AT) w składzie : Mariusz Wachnik, Bartek Sarnacki, Michał Bulczak, Krystian Szoka, Amadeusz Rutkowski pokonując w finale drużynę „Carp.wpr” (4AC) w składzie: Adrian Malisiewicz, Wojtek Kołodziejczyk, Daniel Zaremba, Łukasz Grzelak, Kuba Kuligowski . Zwycięzcy otrzymali nagrody, dyplomy i zapas napoju izotonicznego ufundowanego przez producenta Komodo. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę. 

6 grudnia w Naszej Szkole odbył się I LamPart – STGK ? graliśmy w CS ? Global Offensive. Do turnieju zostało zgłoszonych 9 drużyn. Rozgrywki trwały cały dzień i były bardzo emocjonujące. W ponad 90 minutowej rundzie finałowej wygrała drużyna Taczki Rozgrzeszenia (4AT) w składzie : Mariusz Wachnik, Bartek Sarnacki, Michał Bulczak, Krystian Szoka, Amadeusz Rutkowski pokonując w finale drużynę „Carp.wpr” (4AC) w składzie: Adrian Malisiewicz, Wojtek Kołodziejczyk, Daniel Zaremba, Łukasz Grzelak, Kuba Kuligowski . Zwycięzcy otrzymali nagrody, dyplomy i zapas napoju izotonicznego ufundowanego przez producenta Komodo. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę. 

 

Accessibility Toolbar