8 października 2022 roku w naszej szkole odbył się pokaz tenisa stołowego zorganizowany przez Akademię Tenisa Stołowego Batimex Pruszków. Pokaz prowadzili nauczyciel w-f Dariusz Zieliński , trener Dariusz Budzich (były szkoleniowiec wielu medalistów mistrzów Polski w Bogorii Grodzisk Mazowiecki zarówno w kategoriach seniorów jak i młodzieży oraz dzieci) oraz zawodnicy klubu ATS Batimex. Mogliśmy poobserwować zagrania tenisowe na najwyższym , wręcz profesjonalnym poziomie, jak również spróbować gry z młodszymi i starszymi zawodnikami klubu.
Uczniowie naszej szkoły poszerzali swoją wiedzę teoretyczną z zakresu tenisa stołowego zadając różne dociekliwe pytania.
Klub ATS Batimex Pruszków zaprasza chętnych uczniów na treningi tenisa stołowego na salę gimnastyczną ZS nr 1 w Pruszkowie (w środy i piątki od godziny 18).
 

Accessibility Toolbar