10 listopada w naszej szkole upamiętniliśmy Święto Niepodległości. W ramach programu” Szkoła do hymnu” o godzinie 11:11 w salach lekcyjnych wszyscy uczniowie odśpiewali hymn państwowy. Niestety w małych grupach ze względu na zagrożenie Covidem.

Każda klasa we własnym zakresie wykonała kotyliony w ramach konkursu szkolnego. Znaczna część młodzieży wykazała się ogromnym zaangażowaniem. 

Odbyły się również pogadanki na lekcjach z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej na temat Narodowego Święta Niepodległości.

Została także zorganizowana wystawa okolicznościowa na korytarzu szkolnym. 11 listopada delegacja młodzieży naszej szkoły uczestniczyła w obchodach organizowanych przez Zarząd  Powiatu Pruszkowskiego.

Była to piękna lekcja historii. Inicjatorem i koordynatorem uczczenia Święta Niepodległości była Lidia Kutyła.

 

Accessibility Toolbar