W swoim drugim meczu kontrolnym w trakcie przygotowań do rundy wiosennej juniorzy BUKS rocznik 2002/2003 zmierzyli się z zespołem występującym jeden poziom wyżej niż BUKS, w lidze wojewódzkiej, Jednością Żabieniec.

W pierwszej połowie oba zespoły miały swoje sytuacje bramkowe, ale żaden zespół nie pokonał bramkarza rywala.
Wszystkie bramki padły w drugiej połowie.
Pierwszą strzelił nasz zespół. Po asyście Michała, piłkę z najbliższej odległości wpakował do bramki gości popularny Pitbull.

Goście się nie poddali, wykorzystali lekkie rozluźnienie kilku naszych rezerwowych i zmienili losy meczu strzelając nam dwie bramki. Ostatecznie mecz się zakończył zwycięstwem gości 1 do 2.
Wynik dla nas niekorzystny, ale gra BUKS co najmniej fragmentami wyglądała składnie, było kilka ciekawych akcji. To jest pozytywny prognostyk. Najważniejsze, że w formie dużej gry meczowej , chłopaki wybiegają swoje kilometry i poprawiają wytrzymałość fizyczną.

Zagrali w barwach BUKS:

Krzysztof Zalewski, Bartek Budzaj, Max Koc, Roman Baleja, Remek Polak, testowany 1, Dominik Jakubik, Dominik Andrzejak, Filip Nuszkiewicz, Wiktor Przygoda, testowany 2, testowany 3, Michał Łukasiak, Szymon Cegliński, Maciek Borkowski.

Wielkie brawa za odwagę i zrozumienie potrzeby sytuacji należą się Pawłowi i Szynie, którzy przy braku składu gości, dzielnie i bardzo efektywnie grali w barwach Jedności. Ważne jest by grać. O to chodzi!!!

 

Accessibility Toolbar