Reprezentacja dziewcząt z „Budowlanki”, czyli Mistrzynie Powiatu Pruszkowskiego w piłkę nożną, odnotowała kolejny duży sukces. W dniu 26 października 2018 r. w Zielonkach-Parceli, nasze dziewczyny po fantastycznej, ambitnej grze, nie przegrywając z nikim , stanęły na podium, zajmując trzecie miejsce w półfinałach etapu wojewódzkiego.

ZS MSZCZONÓW  –  ZS NR 1 PRUSZKÓW   0 – 0

ZS NR 1 PRUSZKÓW  – ZSTiL  NR 2 GRODZISK MAZOWIECKI   2 – 0  (bramki:2 Julia Kosińska)

ZS NR 1 PRUSZKÓW – CKU SOCHACZEW   0 – 0

Decydujący był właśnie ten ostatni mecz , w którym rywalki z Sochaczewa nie chcąc przegrać…..już w 2 minucie meczu wyeliminowały z gry naszą napastniczkę Julię, powodując groźnie wyglądającą kontuzję. Na szczęście skończyło się tylko na bólu , ale nasz zespół nie wygrał i zabrakło punktów do zajęcia I miejsca.

Całemu zespołowi należą się ogromne podziękowania za serce i trud włożony w każdą minutę gry oraz gratulacje za tak wysokie miejsce na tym etapie rozgrywek. To był już półfinał szczebla wojewódzkiego! To wielkie osiągnięcie Naszej Szkoły w sporcie, które zapewne zapisze się na długo w kronikach szkoły!!!