Młody zespół BUKS-u rozegrał w niedzielę 22.04 dopiero drugi swój mecz ligowy.

Po meczu walki Budowlańcy pokonali zespół AP Żyrardów 3 do 1.

Metodą na zwycięstwo była Dyscyplina Taktyczna w defensywie plus zaangażowanie, a w ofensywie wykorzystanie swoich atutów piłkarskich.

Bardzo potrzebny był  taki mecz na przełamanie złej passy oraz uwierzenie, że grając w BUKS-ie też można zwyciężaćJ.

Jeśli utrzymamy podobny styl i zagramy zespołowo w kolejnych meczach, możemy być bardzo dobrej myśli.

Bramki zdobyli dla BUKS-u: pierwszą  kapitan zespołu Franek głową po wrzutce Michała z rogu, drugą Dominik po szybkim ataku i nie odpuszczaniu do końca akcji co w efekcie dało  pomyłkę bramkarza gości i strzał do pustaka, zaś trzecia bramka to strzał Michała z dalekiego dystansu i nie ma co się oszukiwać kolejny błąd bramkarza gości, przy czym nie ma co ujmować strzelcowi bramki bo było to piękne i mocne uderzenie.

Warto wspomnieć, że dzisiaj debiutował w drużynie BUKS-u Mateusz, który pokazał się z całkiem niezłej strony i dodał dużo potencjału w ofensywie. Witamy w drużynie i miłej zabawy życzymy, rozwijaj się z drużyną. Zapraszamy kolejnych chcących wrócić do piłki.

Zagrali: Krzysztof Zalewski, Kacper Marciniak, Max Koc, Kuba Murza, Kuba Konopko, Franek Tatar (1 bramka), Michał Łukasik (1 bramka), Filip Nuszkiewicz, Szymon Cegliński , Paweł Cegliński, Arek Łuczak, Dominik Andrzejak (1 bramka), Remek Polak, Dominik Jakubik, Mateusz Szymański.

IMG_20180422_155716

Accessibility Toolbar