W dniu 12.05.2017 roku na terenie naszej szkoły w godzinach od 11.00 do 15.00 odbył się piknik zawodowców . Celem projektu było zapoznanie uczniów z Pruszkowskich gimnazjów z ofertą naszej placówki . Swoje stanowiska prezentowały  firmy, z którymi współpracuje nasza szkoła między innymi:  Pruszkowski odział ZUS, Bank PKO Bp, CBKO ,Gerda Hydomat, Wadim Plast oraz  OHP Pruszków, który to dostarczył nam smacznych ciast na stoisko.

 Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły zorganizowali stanowiska reprezentujące wszystkie zawody, jakie oferuje nasza placówka. Można było uzyskać porady z  zakresu odnawialnych źródeł energii, budownictwa,  dokonać diagnostyki komputerowej swojego samochodu. Należy  zauważyć, że  dużym  powodzeniem cieszyło się stanowisko ochrony środowiska, gdzie uczniowie sami wykonywali doświadczenia oraz symulator jazdy samochodem.

 Trzeba powiedzieć, że było coś dla ciała i coś dla ducha. Mamy   nadzieję, że impreza na stałe wejdzie do kalendarza naszej szkoły.

Accessibility Toolbar