„Profesjonalnie, sprawnie i bezpłatnie…” – takie cele przyświecały akcji, którą w hali samochodowej ZS 1 przeprowadzili uczniowie naszej szkoły wraz z  p. Piotrem Piórkowskim –  oraz  przybyłymi na zaproszenie p. Piotra, przedstawicielami wiodących firm rynku motoryzacyjnego – p. Arkadiuszem Szuter – KYB oraz p. Tomaszem Bińkowskim – ATE.

 

W ramach akcji sprawdzane były :

– stan techniczny amortyzatorów;

– temperatura wrzenia płynu hamulcowego;

– badanie sprawności akumulatora;

– badanie wysokości bieżnika opon.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym, szczególnie przedstawicielom firmy KYB oraz  firmy ATE za profesjonalne podejście i zaangażowanie.

Dziękujemy także naszym uczniom i nauczycielom, którzy nas wspomagali – jesteście wspaniali!!

Akcję swoim udziałem i zaangażowaniem wsparli również uczniowie grodziskiej samochodówki – dziękujemy!

 

KYB jest największym w Japonii producentem hydrauliki siłowej oraz jednym z wiodących na świecie dostawców amortyzatorów dla przemysłu motoryzacyjnego na pierwszy montaż (OE). Każdego tygodnia na całym świecie powstaje ponad milion amortyzatorów KYB dostarczanych na pierwszy montaż (OE) i rynek części zamiennych.

ATE – siła napędowa na rynku hamulców, jest specjalistą od hamulców i równocześnie ekspertem od przyspieszania: od wielu lat dynamizuje rynek, lansuje nowości techniczne i stoi u boku przemysłu motoryzacyjnego jako partner w rozwoju.  ATE oferuje: najwyższej jakości komponenty, takie jak części eksploatacyjne do hamulców i elementy hydrauliczne, a także specjalistyczne narzędzia i urządzenia kontrolne.

 

Accessibility Toolbar