BUKS – MILAN 1 : 1

wrz 15, 2019

W pierwszym meczu ligowym u siebie młodzież BUKS Pruszków rocznik 2002 zremisowała z mocną ekipą MILAN-u Milanówek 1:1.  Z punktu widzenia BUKS, wynik jest bardzo dużym osiągnięciem. Zespół MILAN-u mimo, iż gra w lidze okręgowej posiada olbrzymi potencjał piłkarski. W kadrze posiada zawodników, będących jeszcze nie dawno mistrzami Mazowsza w piłkę nożną. Dlatego też nie dziwi, iż przez cały mecz grę prowadził zespół gości, a nasi BUKS-iarze próbowali im przeszkadzać i bronić się. W pierwszej połowie BUKS raz wyciągał piłkę z własnej bramki , ale i tak wielki mecz rozgrywał nasz bramkarz Krzysiek. Dodatkowo w drugiej połowie , Krzysztof obronił nawet karnego i pojedynek 1 na 1 po karnym.

Nie ma co ukrywać tym razem to BUKS w odróżnieniu od wielu poprzednich meczy miał odrobinę  szczęścia. Jedyny celny strzał na bramkę gości – w ostatniej akcji meczu – zakończył się naszą bramką i wyciągnęliśmy remis, który biorąc pod uwagę wolę walki, poświęcenie naszych zawodników jest fantastycznym wzmocnieniem i doładowaniem energii w krótkim istnieniu zespołu juniorów BUKS. Tak się buduje team spirit zespołu!!!!  Oczywiście można się czepiać szczegółów, bo zawsze może być lepiejJ, ale jeśli uda się juniorom BUKS utrzymać tą drogę jaką idzie czyli małymi krokami uczyć się piłki poprzez realizację zadań dostosowanych do możliwości poszczególnych zawodników , będzie lepiej z każdą kolejną grą!!!

Gratulacje dla zespołu za wielki wysiłek na boisku!

Zagrali: Krzysztof Zalewski, Kuba Konopka (Wiktor Przygoda, Remek Polak), Krzysztof Tokarski, Roman Baleja, Filip Nuszkiewicz, Dominik Jakubik (Paweł Cegliński), Szymon Celiński (Damian Olszewski), Dominik Andrzejak (1 bramka), Michał Łukasik.

Accessibility Toolbar